Změna organizační struktury společnosti CRV

0
komentáře

Společnost CRV reorganizuje své působení na globálním trhu. Cílem je přizpůsobit firemní strukturu novým strategickým cílům a novým výzvám, které se na trhu objevují. Vzniká proto mj. nová obchodní jednotka BU Data, která bude zastřešovat, jak už název napovídá, všechny aktivity ohledně zpracování či distribuce dat a vývoje nových informačních produktů.

Kromě některých dalších změn dochází v Evropě s účinností k 1.9.2018 ke sloučení aktivit CRV v Německu a České republice. Tato nová obchodní jednotka bude mít zodpovědnost za obchodní a výrobní činnost v České republice, Německu, Rakousku a Slovensku. Smyslem jejího vytvoření je hlavně zaměření na šlechtění, výrobu a globální prodej plemene Fleckvieh/ČESTR. Šlechtitelský program holštýnského plemene bude nadále v ČR pokračovat v nezmenšené míře, stejně tak nabídka inseminačních dávek a všech služeb, které CRV nabízí v současné době.

Ředitelem této nové sloučené jednotky byl jmenován Ing. Ladislav Martinec, dosavadní ředitel pro obch. jednotku Střední Evropa, a pozici ředitele pro Českou republiku převezme od 1. září 2018 Ing. Jiří Adam.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *