Uncategorized @cs

Zlatá medaile AnimalTech, HerdOptimizer

HerdOptimizer od CRV získal prestižní cenu

CRV na Národní výstavě hospodářských zvířat již podruhé za sebou získala prestižní cenu „Zlatá medaile Animal Tech 2019! V roce 2017 to bylo za Ovalert, letos pak za revoluční HerdOptimizer (více na www.crvcz.cz/herdoptimizer).

Porota v čele se svým předsedou Jiřím Maškem, děkanem České zemědělské univerzity v Praze, ocenila 6 exponátů z celkových 30 přihlášených. Ceny na slavnostním ceremoniálu předali ministr zemědělství Miroslav Toman a generální ředitel Veletrhy Brno a.s. Jiří Kuliš.

CRV dlouhodobě poskytuje chovatelům skotu nejen špičkovou genetiku, ale také…

více zde ›
HerdOptimizer

HerdOptimizer bude představen u příležitosti Národní výstavy hospodářských zvířat

Stejně jako v předchozích letech, i tentokrát se na Vás budeme těšit na Národní výstavě hospodářských zvířat v Brně, která se koná v termínu 12.-15. 5. 2019. Stánek CRV najdete přímo u předvadiště dojeného skotu v pavilonu P.

U této příležitosti představíme revoluční novinku v oblasti šlechtění a genomiky – HerdOptimizer. Zeptejte se našich specialistů, kteří Vám rádi vše vysvětlí.

více zde ›
HG-449 Rolls

Rolls je stále nejlepším Fleckvieh býkem dle GZW!

Začátkem dubna byly publikovány nové plemenné hodnoty. Velkou radost nám dělá HG-449 Rolls (Walk x Waldbrand), který i ve velké konkurenci AT-DE-CZ populace již potřetí za sebou obhájil první pozici v žebříčku GZW! (Poprvé v historii se stal TOP 1 GZW býkem ve společném DE-AT-CZ žebříčku býk z českého chovu v srpnu 2018, a to právě Rolls ze Zemědělského družstva Nová Ves-Víska v majetku CRV!)

Z holštýnů pak „zlatou medaili“ v top SIH získal NEO-442 Nilson, ale za zmínku stojí řada dalších býků – můžete si o nich přečíst v nadcházejícím čísle Chovu skotu.

více zde ›
ZOD Žichlínek, Ing. Blabolil

OVALERT očima zákazníků

 
Ovalert je pro nás neocenitelným pomocníkem při odhalování zdravotních problémů. Díky němu víme o problému podstatně dřív, než se projeví vizuálně nebo na dojírně, a můžeme ho tak začít včas řešit.

I člověku, který má perfektní přehled o 800 kravách, může Ovalert pomoci při vyhledávání říjí. Dokáže zachytit jak tiché říje, tak i ty, které jsou na vrcholu v době, kdy u krav nejsme.
 

Ing. Ondřej Blabolil –  hlavní zootechnik

ZOD Žichlínek
836 krav plemene C a 928 krav plemene H

OVALERT od 09/2017

 

Více referencí od našich zákazník…

více zde ›

Změna organizační struktury společnosti CRV

Společnost CRV reorganizuje své působení na globálním trhu. Cílem je přizpůsobit firemní strukturu novým strategickým cílům a novým výzvám, které se na trhu objevují. Vzniká proto mj. nová obchodní jednotka BU Data, která bude zastřešovat, jak už název napovídá, všechny aktivity ohledně zpracování či distribuce dat a vývoje nových informačních produktů.

Kromě některých dalších změn dochází v Evropě s účinností k 1.9.2018 ke sloučení aktivit CRV v Německu a České republice. Tato nová obchodní jednotka bude mít zodpovědnost za obchodní a výrobní činnost v České republ…

více zde ›