Uncategorized @cs

OVALERT očima zákazníků

 
Spotřeba na zabřezlou u nás dosahovala téměř pěti inseminačních dávek, měli jsme dlouhé mezidobí i servis periodu, a velké procento inseminací bylo prováděno po aplikaci hormonů. Během roku a půl se podařilo zkrátit mezidobí z původních 416 na současných 380 dní, celková spotřeba inseminačních dávek je na 60 % původního stavu a na zabřezlou je nyní potřeba pouze 2,5 ID.
 

Ladislav Látal – zootechnik

Senagro a.s. Senožaty
390 krav plemene R a V

OVALERT od 07/2017

 

Více referencí od našich zákazníků najdete na webu nebo facebooku CRV.

více zde ›

Hledáme nové kolegy(ně)

Hledáme nové kolegy(ně) na pozici inseminační technik skotu / sonografista.

 

Požadujeme:

·       min. SŠ vzdělání (zemědělského nebo veterinárního zaměření)

·       inseminační kurz výhodou

·       ŘP sk. B

Nabízíme:

·       otevřené pozice v mnoha oblastech České republiky

·       zkušenosti oceníme nástupním bonusem

·       5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

·       služební automobil i k soukromému použití

 

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: lubos.nehasil(a)crvcz.cz nebo na tel. 244 9…

více zde ›
HG-449 Rolls - top 1 GZW

Rolls obhájil pozici nejlepšího býka společného žebříčku GZW!

V srpnu se poprvé v historii stal TOP 1 GZW býkem ve společném DE-AT-CZ žebříčku býk z českého chovu, a to HG-449 Rolls (Walk x Waldbrand) ze Zemědělského družstva Nová Ves-Víska v majetku CRV! Svou pozici obhájil i v prosinci.

Chov v Nové Vsi je známý svým velice kvalitním genetickým potenciálem. V loňském roce na sebe ve spolupráci s CRV upoutal pozornost i německých a rakouských společností, protože se zde narodil býček s doposud nejvyšší hodnotou GZW (07/2017: GZW 150). Matka býka pochází z rodiny, kterou CRV dlouhodobě využívá pro šlechtění, a proto ji také vyb…

více zde ›

Změna organizační struktury společnosti CRV

Společnost CRV reorganizuje své působení na globálním trhu. Cílem je přizpůsobit firemní strukturu novým strategickým cílům a novým výzvám, které se na trhu objevují. Vzniká proto mj. nová obchodní jednotka BU Data, která bude zastřešovat, jak už název napovídá, všechny aktivity ohledně zpracování či distribuce dat a vývoje nových informačních produktů.

Kromě některých dalších změn dochází v Evropě s účinností k 1.9.2018 ke sloučení aktivit CRV v Německu a České republice. Tato nová obchodní jednotka bude mít zodpovědnost za obchodní a výrobní činnost v České republ…

více zde ›

ZEAS Oskořínek a.s. – spokojený zákazník OVALERT SI

Od března roku 2016 je ZEAS Oskořínek a.s. pilotním podnikem konceptu OVALERT Semen Inclusive. Jak jsme Vás již informovali, tak se nám prvním v roce společně podařilo zvýšit počet březích krav o 55 kusů. Ke vší spokojenosti se výsledky v ZEAS Oskořínku i nadále zlepšují a počty březích krav neustále rostou. Od března do listopadu 2017 se podařilo navýšit počty březích krav meziročně o dalších 50 kusů (v porovnání s obdobím před společnou spoluprací je to za stejnou dobu o 98 březích krav víc).

S vyšším počtem březích krav jde samozřejmě ruku v ruce i vyšší počet na…

více zde ›