Uncategorized @cs

ZD Trstenice, Ovalert

OVALERT očima zákazníků

„OVALERT se stal pevnou součástí mojí práce a využívám ho na 100 %. Obrovsky mi pomáhá při sledování zdravotního stavu zvířat, zejména pak v tranzitním období.“

„V současné době dosahuji nejlepších výsledků reprodukce u krav,  zejména pak zabřezávání po první inseminaci.“

 

Vlastimil Kmošek – zootechnik

ZD Trstěnice

500 dojnic plemene C

OVALERT od r. 2016

 

Více referencí od našich zákazníků najdete na webu nebo facebooku CRV.

více zde ›
Orlický pohár 2018, CRV, Verměřovice

Orlický pohár 2018

Devátý ročník tradičního putovního poháru chovatelů z podhůří Orlických hor tentokrát hostilo na své farmě ve Verměřovicích Podorlicko a.s. Mistrovice. Počasí akci přálo a účast byla rovněž velká.

Vítězkou soutěžní přehlídky 30ti krav se stala již potřetí Péťa – dcera Kinga z domácí farmy. Pohár za nejlepší kolekci získalo Podchlumí a.s. Česká Rybná.

Velký dík patří pořadatelům a vystavovatelům za úžasné prostředí a výbornou prezentaci českého strakatého skotu.

Fotky z akce si můžete prohlédnout na www.facebook.com/crvcz

více zde ›

Květnové výběry plemenných býků

Na výběru v Zásmukách byli předvedeni mimo dvou synů Walka i současně nejlepší syn Minta – Malawi, a jeden z nejlepších synů Hendorfa – Hawai.

Do inseminace byly vybráni první 3 synové Walka v majetku CRV, mezi nimi i býk s aktuálně nejvyšší hodnotou GZW 145! TOP1 býk populace DAC se narodil v ZD Nová Ves-Víska a dostal jméno Rolls.

více zde ›

Změna organizační struktury společnosti CRV

Společnost CRV reorganizuje své působení na globálním trhu. Cílem je přizpůsobit firemní strukturu novým strategickým cílům a novým výzvám, které se na trhu objevují. Vzniká proto mj. nová obchodní jednotka BU Data, která bude zastřešovat, jak už název napovídá, všechny aktivity ohledně zpracování či distribuce dat a vývoje nových informačních produktů.

Kromě některých dalších změn dochází v Evropě s účinností k 1.9.2018 ke sloučení aktivit CRV v Německu a České republice. Tato nová obchodní jednotka bude mít zodpovědnost za obchodní a výrobní činnost v České republ…

více zde ›

ZEAS Oskořínek a.s. – spokojený zákazník OVALERT SI

Od března roku 2016 je ZEAS Oskořínek a.s. pilotním podnikem konceptu OVALERT Semen Inclusive. Jak jsme Vás již informovali, tak se nám prvním v roce společně podařilo zvýšit počet březích krav o 55 kusů. Ke vší spokojenosti se výsledky v ZEAS Oskořínku i nadále zlepšují a počty březích krav neustále rostou. Od března do listopadu 2017 se podařilo navýšit počty březích krav meziročně o dalších 50 kusů (v porovnání s obdobím před společnou spoluprací je to za stejnou dobu o 98 březích krav víc).

S vyšším počtem březích krav jde samozřejmě ruku v ruce i vyšší počet na…

více zde ›