Uncategorized @cs

PF 2018 CRV

PF 2018

Všem našim zákazníkům, obchodním partnerům a příznivcům přejeme pohodové prožití vánočních svátků!

více zde ›
NEO-165 Delta Gem (Bogart x Jordan)

Prosincové PH

Máme za sebou poslední letošní výpočet plemenných hodnot, po kterých se opět potvrdily stabilní výsledky našich býků. V rámci holštýnů na bázi SIH se již velmi dlouho drží v TOP10 býci NEO-120 Ajax, NEA-909 Youri a NEO-165 Gem, kteří se všichni dají označit mj. za výrazné zlepšovatele mléčných složek i funkčních znaků – celá trojice má dobré hodnocení dlouhověkosti a vlastní plodnosti. Mezi nizozemskými býky si velmi dobře vedou NEO-637 Browning a NEO-547 G-Force, kteří jsou pro změnu zlepšovateli mléčné produkce při nízkém obsahu SB, druhý jmenovaný má také velmi vyso…

více zde ›
Zlatá medaile, AnimalTech, CRV, Ovalert All In One

OVALERT All In One byl oceněn Zlatou medailí

Společnost CRV Czech Republic na letošním veletrhu AnimalTech v Brně zaujala odbornou porotu systémem OVALERT All In One. Ocenění Zlatá medaile řediteli obchodu a marketingu Ing. Jiřímu Adamovi předal ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka, který rovněž navštívil náš stánek.

 

Tento komplexní systém chovatelům umožňuje sledovat aktivitu i zdravotní stav zvířat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a výrazně tak napomáhá udržet zdravá stáda s dobrými výsledky reprodukce.

OVALERT All in One přispívá k lepším výsledkům stáda, zlepšuje ekonomiku chovu (nižší náklady…

více zde ›
respondéry CRV Ovalert All In One

Ovalert All-In-One na VETfairu

Začátkem dubna v Hradci Králové proběhla mezinárodní veterinární výstava VETfair 2017, které se každoročně účastní stovky návštěvníků z řad odborné veřejnosti. Tématem druhého dne byly poruchy metabolismu u skotu. Mezi přednášejícími byl i Ing. Duchoň z CRV, který prezentoval, jak i veterináři mohou pro svou praxi využívat Ovalert a jaké benefity systém přináší.

CRV na Národní výstavě hospodářských zvířat v Brně (11.-14.5.) představí unikátní koncept na řízení reprodukce a zdraví stáda Ovalert s novými respondéry All-In-One. Ty k úspěšné první verzi přidávají řadu n…

více zde ›
AMT-048 Galileo

Galileo oslavil kulatiny!

V neděli 19.2. oslavil náš AMT-048 Galileo kulatiny – bylo mu krásných 10 let! U té příležitosti bychom si měli připomenout jeho úspěchy. Tento zasloužilý plemeník i přes svůj věk a prověření na téměř 3,5 tis. dcerách (z nichž pár desítek už dojí na 3. laktaci) svými plemennými hodnotami může směle konkurovat i mladým genomickým býkům – indexy GZW 131, MW 116, FW 104, FIT 121, BLH (zdraví) 4 a BLE (efektivita) 6 dávají tušit, že se jedná o komplexního zlepšovatele.

S vyrovnanou produkcí (+598 kgM při +0,07 %T a -0,02 %B), nízkým počtem somatických buněk v mléce (RPH…

více zde ›